The Central Baltic Programme 2014-2020 finances result orientated cross-border cooperation projects in Estonia, Finland (incl Åland), Latvia and Sweden

Information seminar in Haapsalu, Estonia

Time: 20 May, 2019
Place: Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž
Estonian National Contact Point of Central Baltic programme will join forces with Europe for Citizens programme and organize a joint information seminar in Haapsalu.

Information in Estonian:

Kas Sul on mõni idee või mure, millele oleks kas rahvusvahelise või piiriülese koostöö abil võimalik leida lahendus? 20. mail on rahvusvahelise ja piiriülese koostöö huvilistel võimalus kohtuda Haapsalus Kodanike Euroopa ja Kesk-Läänemere programmide koordinaatoritega. Seminaril saab kuulda mõlemast programmist ja järgmistest taotlusvoorudest. Kogemustest räägivad ja soovitusi jagavad programmidest toetust saanud projektide elluviijad. Tule kohale, kuula ja küsi juurde!

Toimumiskoht: Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž

Toimumisaeg: 10:00 kuni 12:00

Infohommiku ajakava
09:45 Saabumine ja tervitussuupisted
10:00 Seminari tutvustus
10:15 Programmide tutvustused
11:00 Projektide kogemused
11:40 Seminari kokkuvõte ja küsimused
12:00 Seminari lõpp
 
Registreeri hiljemalt 17. mail SIIN.

Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt rahastatav Kesk-Läänemere programm 2014-2020 toetab piiriüleseid koostööprojekte, mis hõlmavad endas Soome, Rootsi, Läti ja Eesti partnereid, kelle eesmärgiks on koostöös heade naabritega midagi piirkonna heaks ära teha. Loe lähemalt programmi ja peatselt avaneva taotlusvooru kohta siit.

Kodanike Euroopa rahastusprogramm on mõeldud Euroopa Liidu kodanike kaasamiseks ning ühiste arusaamade kujundamiseks Euroopa Liidu ajaloost, väärtustest ja kultuurilisest rikkusest. Kodanike Euroopa kontaktpunkt asub SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali juures, mis toetab vabaühenduste arengut eesmärgiga tõsta Eesti ühenduste suutlikkust ja soodustada kodanikuaktiivsust. Loe lähemalt programmi ja peatselt avatava taotlusvooru kohta siit.

Lisainfo:
  Kodanike Euroopa, Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, 5133 656
  Kesk-Läänemere programm 2014-2020, Ingel Türk, ingel.tyrk@rtk.ee, 5694 4985